за нас

Шенжен Kairui опто-електромагнетни копродукции, Ltd, ангажирани во заштитници на екранот и мобилен телефон случајот, да обезбеди комплекс услуга и да направи сите вашите зделки поефикасно со професионален тим за продажба, зрели технологија во производството, Строга контрола на квалитет (IQC, IPQC за секоја линија, FQC, OQC, QE), професионални R & D оддел во ново прецизна големина за големината топло-продажба телефон modles "однапред.

Вести

Шенжен Kairui опто-електромагнетни копродукции, ООД

повеќе производи

ghther најновите висок квалитет на машини и опрема информации