Rreth nesh

Shenzhen Kairui Opto-Elec Co, Ltd, e angazhuar në mbrojtës ekran dhe rastit telefonit celular, të ofrojë shërbim të ndërlikuar dhe të bëjë të gjitha marrëdhëniet tuaja më të efektshme me ekip profesional shitjes, teknologji e pjekur në prodhimin, rreptë kontrolli të cilësisë (IQC, IPQC për çdo linjë, FQC, OQC, QE), R & D profesionale departament në madhësi sapo saktë për madhësinë e hot-shitjen e modles telefon 'paraprakisht.

Lajme

Shenzhen Kairui Opto-Elec Co, Ltd

  • Sa dini për Blu-ray?

    Drita e ditës përfshin dritën e dukshme dhe dritën e padukshme, dhe drita e emetuar nga Taiyang mund të përfshijë një seri ngjyrash të ndryshme të dritës. Këto rreze përmbajnë sasi të ndryshme të energjisë. Rrezet e diellit përmbajnë dritë të kuqe, portokalli, të verdhë, jeshile, të kaltër, blu dhe vjollcë, dhe spektri i këtyre dritave ...

  • Dallimi midis membranës telefonike të mbrojtur nga shpërthimi dhe membranës së zbutur

    1. Tema e filmit prej qelqi të zbutur është një copë xhami e fortë, një film mbrojtës i teknologjisë së lartë i krijuar posaçërisht për të mbrojtur ekranin. Aktualisht është një produkt i ri i nivelit të lartë që forcon mbrojtjen e ekranit. Isshtë gjithashtu popullor në tregun e filmit të parave të gatshme të telefonit celular dhe është thellësisht i ...

  • Cila është teknika e xhirimit të filmit të zbutur të telefonit celular?

    Filmi i zbutur i telefonit celular mund të mbrojë në mënyrë efektive ekranin e telefonit, të parandalojë gërvishtjet dhe të heqë ekranin, filmi i zbutur me cilësi të mirë gjithashtu mund të parandalojë rrezatimin, të mbrojë sytë, etj, kështu që pothuajse të gjithë ne me telefona inteligjentë do të zgjedhim të përdorim filmin e zbutur të telefonit celular për të mbrojeni telefonin. Sot une...

më shumë Produkte

ghther me makineri dhe pajisje me cilësi të lartë informacionet e fundit